Офіційний сайт - БДЮТ
П`ятниця, 20.01.2017, 04:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великописарівської райдержадміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 169
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

БДЮТ

 

27/12/2016 р.

Діти Великописарівщини   – захисникам України.

     Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння з боку оточуючих , особливо  від своїх земляків, у тому числі від дітей та молоді.

   Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї Батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. Ось і 21 грудня, в рамках акцій «Діти  Великописарівщини – захисникам України», «Повертайся живим» за ініціативи учнівського самоврядування Будинку дитячої та юнацької творчості зібрали та направили подарункову посилку захисникам України -  воїнам 93 механізованої бригади, де служать наші земляки.

   До проведення акції  долучилися  учнівські колективи Великописарівської СШ – вихованці БДЮТ - учні 7-А та 9-Б класів разом із класними керівниками С.І. Кривонос та Т.Д. Коваленко.   На зібрані кошти діти купили солодощі, передали військовим  обереги, малюнки, листи із побажаннями.

  Діти формують та планують відправити ще одну посилку до Різдвяних свят.

       Розпочата   робота підняла у дітей дух патріотизму, єдності та віри у перемогу нашого народу. Акція «Діти Великописарівщини – захисникам України» триває, і  дитячий та педагогічний  колективи БДЮТ  закликають усіх бути небайдужими до долі нашої Батьківщини, наших воїнів на Сході.

    Тож, запрошуємо усіх небайдужих долучитися до акції «Діти Великописарівщини   – захисникам України» та «Повертайся живим»,   метою якої є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства,   допомоги , нехай і не значної, але від чистого  дитячого серця воїнам  Збройних Сил України. 

    Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай цей невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.

Необхідно, щоб кожен військовий відчув турботу про нього від земляків.

   Дякуємо усім, хто долучився до доброї  справи!

 

26.12.2016 р.

Хай Новий рік з добром до Вас прийде.
 

        Новорічні свята в Україні такі яскраві, веселі, сповнені вигадок, сміху, ігор!  Це казкова, чарівна пора! Людям так хочеться вірити в казку, в диво, сподіватися на здійснення найзаповітніших мрій..   

      Особливо дітлахи    чекають  новорічного свята.      Різдвяні свята несуть із собою цілу купу побажань. Люди в цей час об'єднані взаємною любов'ю, щирістю, надіями на краще майбуття.  

      Завжди неповторним є новорічне свято. Ми всі чекаємо від нього якихось дарунків. Кожне свято для дитини – справжнє диво. А Новий рік зі своєю незвичайною, загадковою атмосферою взагалі ні з чим не порівняти.  
  У Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося Новорічне свято. До святкової зали завітали Дід Мороз та Снігуронька, Розбійник та Баба Яга, Казка, Зима, Новорічна Нічка, Сніжинки та багато інших казкових героїв. Веселили присутніх , співали пісень, дарували танці та веселий настрій вихованці  лялькового та вокального гуртків (кер. Н.Д. Скоромна та Н.П. Ківіренко).

   А за свої виступи діти отримали солодкі подарунки  та призи, які були  подаровані  головою  Великописарівської селищної ради Л. Г. Клизубом, приватними  підприємцями   Крамським С. Ф., Колесник  К.С., директором  Кириківського  ХПП Демченком О.І.

  За доброю традицією ялинку нашим вихованцям подарував Л. Г. Клизуб.

 Щирі слова вдячності звучали на адресу наших спонсорів. Бо такі відвічні цінності, як любов, доброта та милосердя будуть завжди актуальними .

  … 31 грудня опівночі проб'є годинник, і кожен удар його віддалить  нас від старого і наблизить  до нового - омріяного, жаданого і, сподіваюся, щасливого. Звертаючись подумки до Нового року, прошу  його бути до нас усіх  ласкавим, прихильним, вірю в його щедрість і милосердя.
 

23.12.2016 р.

 

У СВІТІ КРАЄЗНАВЧИХ ВІКРИТТІВ.

22 грудня 2016 року на базі Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів», яка вже протягом 16 років консолідує дітей та учнівську молодь навколо ідеї активізації краєзнавчої роботи.
      Метою конференції є залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, виховання поваги та бережливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу.
           Учасниками конференції стали близько 40 юних краєзнавців області, що працювали на секціях Всеукраїнської експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» та Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (історичний та природничий напрям).
Конференція проходила у форматі захисту-презентації учнівських пошуково-дослідницьких робіт.
   Вихованці гуртка «Пошук» БДЮТ Щетініна Марина та Бондар Вікторія   презентували звіт про життєвий шлях Героя Радянського Союзу, відважного льотчика І. О. Мусієнка.

  У межах конференції відбувся круглий стіл для керівників делегацій «Формування громадянської свідомості, виховання патріотизму та духовності засобами екскурсійної діяльності», під час якого педагоги представили рекламну продукцію, що відображає екскурсійний і краєзнавчий матеріал свого регіону.

 

19/12/2016 .

Ходить по землі Святий Миколай.

Святий Миколай – один із найшанованіших святих – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників.

 З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки.

    Вважається, що пртягом року Святий Миколай стежить за всіма хлопчиками та дівчатками, записує їхні вчинки до двох книжок: хороші - до білої, погані – до чорної. Темної зимової ночі з 18 на 19 грудня Святий Миколай сходить із небес, обходить домівки і залишає малечі подарунки, на які вони заслуговують. Якщо дитина увесь рік була слухняна,чемна,старанна,то Миколай кладе їй під подушку гостинця, а якщо неслухняна, вередлива або ледача, то вона отримує від Миколая різочку-вербовий прутик,щоб знала,як слід поводитись.  Отож, вітали  Святого Чудотворця, що загостив до нашого краю, і вихованці БДЮТ!

Діти  готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм і вітали дорогого гостя з великою радістю, даруючи йому свої вміння та здобуті знання: розповідали вірші, співали пісні, танцювали (вихованці вокального та лялькового гуртків кер. Скоромна Н.Д. та Ківіренко Н.П.).

 Цього дня до нас завітали почесні гості: голова Великописарівської селищної ради Клизуб Л.Г., заступник голови Великописарівської РДА Петренко М.П.  Прийшли вони не з пустими руками , а з подарунками: солодощами для наших дітлахів. Педагогічний колектив , батьки, вихованці БДЮТу щиро вдячні  за подарунки голові  Великописарівської селищної ради Клизубу Л.Г.,  та директору Кириківського  ХПП Демченку О.І.

   Бо такі відвічні цінності, як любов, доброта та милосердя будуть завжди актуальними .
 Любіть одне одного, будьте добрими та милосердними.

А ми  бажаємо вам міцного здоров`я  і Божої благодаті.  

НАМ НЕ ЗАБУТИ СИВУ ДАВНИНУ. 

    « Бережімо все своє рідне, бережімо його, щоб не виродитись, щоб не забути народу, з якого ми вийшли… Бережімо свої звичаї, традиції,обереги і тим збережемо національну істоту свою»

Традиції народу з сивої давнини завжди були і є невичерпним живильним корінням нашої духовності, національної самосвідомості, високого патріотизму. Не знаючи цього безсмертного народного скарбу, не можна впевнено йти вперед і оновлювати суспільство на засадах демократії.

Вивчення і практичне впровадження традицій, звичаїв та обрядів нашого народу  створює той національний колорит, ту цілісну культурно-історичну життєдіяльність, національну самобутність, яка є  могутнім стимулятором творчості народу, невичерпним джерелом його мистецької, культурної діяльності;  оригінальним внеском народу у світову історію, у взаємозбагачення культур, духовності народів світу;  фундаментальною основою виховання підростаючого покоління, створення національної системи виховання.

Тому у БДЮТ з метою збереження та відродження української національної культури, пропаганди кращих традицій мистецтва вишивки, бісероплетіння, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, відродження національних традицій українського народу пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Нам не забути сиву давнину». В ній взяли участь юні майстри народного мистецтва - вихованці гуртків БДЮТ.
       Роботи представлені у різноманітних номінаціях. Це вишивка, предмети побуту, народні іграшки та інше. Найкращими були роботи вихованців гуртка «Сувенір»(кер.Заруба О.І.), «Паперова пластика»(кер. Дмитриченко С. М.), «Художня обробка деревини» (кер. Кондратович Ю. О.). Переможців нагороджено грамотами Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

 

 

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

     У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Можна згадувати і оплакувати тих, хто вже помер або смертельно хворий, можна говорити про масштаби трагедії і про те, що лише чума ХХ, а тепер вже і ХХI століття загрожує існуванню людства…

Що таке СНІД і ВІЛ? Що означає синдром набутого імунного дефіциту?

Відповідь на ці питання дали вихованці  Будинку дитячої та юнацької творчості (учні 9  класу) під час виховного заходу під назвою: «Будьмо, як сонце, яке світить і для здорових, і для хворих на ВІЛ, тобто для всіх!» Ініціаторами цього заходу були лідери учнівського самоврядування Марина Щетініна та Назар Бережний разом з практичним психологом закладу Гуцал А. М.

На цьому заході діти  переглянули  короткий відео- ролик про хворобу СНІД, яка означає синдром набутого імунодефіциту, вірус якого проникає в організм людини і руйнує його імунну систему.

 А також розглянули способи передачі вірусу, основні симптоми при зараженні ВІЛ/СНІДом, поради, які допоможуть  звести можливість зараження до мінімуму, розіграли ситуації,в яких ми ризикуємо набути вірус імунодефіциту.

Говорячи про цю хворобу, також відмітили 10 основних правил, які молодь має знати про ВІЛ/СНІД.

Підбиваючи підсумки учні дійшли до єдиної думки:

від страху, пов'язаного з ВІЛ/СНІДом, людство поступово переходить до усвідомлення того, що для призупинення епідемії потрібно не тільки говорити про ВІЛ-інфекцію та про те, яка вона небезпечна. Вочевидь, настає час вчитися жити в світі, де носієм інфекції може виявитись будь-хто, жити в світі, де є ВІЛ

 

 

Запалили свічку пам’яті великописарівські школярі та їхні батьки

Проведення акції під такою назвою ініціювали працівники Будинку дитячої та юнацької творчості Великописарівщини. До їхньої ініціативи долучилися відділ освіти, відділ культури та сектор молоді й спорту райдержадміністрації.

Холодного листопадового дня старшокласники Великописарівської школи зібралися на центральній площі, в символічному місці, де колись стояв православний храм, зруйнований більшовиками, потім — пам’ятник Леніну, а нині це благоустроєний селищною радою куточок райцентру з урочистою ротондою. Директор БДЮТу Світлана Курило, методист Лариса Голінська та лідери учнівського самоврядування району Марина Щетініна та Назар Бержний нагадали старшокласникам про трагічні сторінки із історії українського народу — про страшний голодомор 1932-1933 років. У знак жалоби та з метою вшанування жертв голодомору школярі запалили свічки пам’яті.

А ввечері такий же захід відбувся біля приміщення районної ради, тільки учасниками його були вже дорослі. Працівники райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, бюджетних закладів та установ зібралися, щоб вшанувати пам’ять предків, які загинули голодною смертю на початку 30-их років минулого століття. Настоятель Свято-Миколаївського храму о. Тарасій виголосив молитву за упокій душ загиблих. А Світлана Курило закликала всіх присутніх долучитися до Всеукраїнської акції, що відбудеться в суботу, 26 листопада, й запалити на вікні свого будинку свічечку — символ нашого єднання з душами невинно загублених голодом.

 

 

 

12.11.2016 р.  

остання і найбільш мила усмішка року.

      Кожен бачить осінь і розцінює її прояви по-своєму - для когось осінній вітер руйнує мрії, а комусь він відроджує колишні надії. Але лише від самої людини залежить,якому напрямку буде завивати цей вітер

  Дні тягнуться немов у такт падаючому листю. Так хочеться натягнути на обличчі посмішку, але сумно. Не до посмішок - весна далеко. Небо затягнуте хмарами, сонце так високо. Цілий день як тьмяний вечір

      Листопад - останній місяць осені, попереду нас чекає зима, але не варто впадати у відчай.

     У  дитячих серцях любов до матінки-природи, яка дарує нам   красу і радість залишається незмінною.  Бо тільки любляче дитяче сердечко  може бути добрим, чуйним, може захоплюватись і дивуватись, нести у світ тепло і світло.

  Нещодавно вихованці БДЮТ зібралися у світлій та затишній залі, щоб попрощатися з осінню. Свято супроводжувалося веселими піснями під керівництвом Ківіренко Н.П., забавними іграми,   захоплюючою програмою, яку підготували гуртківці  Скоромної Н.Д.

    Діти читали вірші, співали пісні, відгадували загадки, захоплювалися чарівницею Осінню , в ролі якої була Бондаренко Ярослава  .   Найкращою нагородою для малечі були щирі оплески та овації глядачів-рідних, що прийшли підтримати своїх діток та розділити радість свята, однокласників, вчителів.

    Усіх учасників свята  Красуня-осінь    пригостила  запашним короваєм, який  люб’язно передав  нашим вихованцям  Ігнатенко Анатолій Володимирович – начальник відділу   управління сільського господарства  Великописарівської РДА.

До речі, це вже стало доброю традицією. Вихованці БДЮТ, батьки, педагогічний колектив закладу щиро вдячні за такий дарунок, за створення неповторності    святкового  настрою.     

  Швидко плине час. Ми часто не помічаємо, як пролітають роки, місяці, дні, години …

А треба  лише на мить зупинитись та  озирнутись навколо,  і ти побачиш , що   що вже минає останній місяць осені – листопад, а на  зміну йому тихою ходою наближається зима.  Бо осінь – це остання і найбільш мила усмішка року.

10/11/2016 р.

Вихованці БДЮТ вшановували та вітали ветеранів внутрішніх справ України.

 Уже не перший рік    10 листопада відзначається як  день вшанування ветеранів та пенсіонерів внутрішніх справ України.  До 1954 року цей день відзначали як свято Радянської міліції. У 2007, враховуючи значний внесок пенсіонерів та ветеранів ВСУ у справу боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку, було вирішено започаткувати щорічне свято на їх честь.

 10 листопада – ця дата особливо символічна для тих, кому довелося працювати в органах внутрішніх справ ще за радянських часів, адже тоді цей день вважався професійним святом міліціонерів. Тому й не дивно, що керівництво МВС незалежної України прийняло рішення вшанувати саме у листопаді тих колег, які свого часу присвятили найкращі роки життя служінню законові та й зараз, перебуваючи на заслуженому відпочинку, не залишаються осторонь правоохоронної діяльності.

    За ініціативи керівництва Великописарівського відділу внутрішніх справ  у залі засідань Великописарівської РДА зібралися ветерани та пенсіонери Великописарівського відділу внутрішніх справ . Такі зустрічі, це не лише можливість повернутися у славне минуле, а й поспілкуватися, згадати тих, хто загинув у мирний час просто належним чином, виконуючі свою роботу.

В урочистостях взяли участь  голова Великописарівської районної державної адміністрації  Г.І. Сіденко , заступник  голови  Великописарівської районної ради В.І. Кадничанська , Великописарівський селишний голова Л.Г. Клизуб , начальник Великописарівського відділення поліції майор поліції О.В. Глубокий, голова районної ради ветеранів органів внутрішніх справ М.І. Ільїн.

         За традицією на початку зборів   вшанували пам’ять міліціонерів, загиблих під час виконання службових обов’язків.

Виспупаючі  висловили  глибокі слова вдячності за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток міліції, сердечність та увагу до виховання молодих працівників та щиро побажали їм  щастя, міцного здоров’я, сімейного добробуту, злагоди, спокою та затишку, невичерпної енергії, плідної праці і довгих років життя , привітали присутніх ветеранів, яким   було вручено грамоти та грошові винагороди з нагоди свята. Урочисті заходи з нагоди святкування Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів ВС продовжились вітальною програмою від вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.

  Свято закінчились сумісним фото ветеранів ВС та особовим складом райвідділу.

         Міцність та життєва мужність, свідоме ставлення до свого громадського обов’язку –  це належний приклад для наслідування молодим поколінням.

 

05.11.2016 р.                                                                                                                      «НАРОДНА ПІСНЯ – ДУХОВНЕ ОБЛИЧЧЯ НАЦІЇ»

 

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті Роси» у номінації «художнє виконавство» «Лелеченька» відбувся на виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 03.10.2016 № 503-ОД.

Свято народного мистецтва заполонило не лише сцену Сумського державного університету де відбувалось свято, а й душі та серця усіх присутніх.

На розсуд журі дитячі колективи представили обряди, фрагменти обрядів літнього календарного циклу.

Обряди свята Івана Купала, зеленосвятські обрядодіїї, троїцький обряд «Ой зав’ю вінки», обрядові дійства обжинки-толока, традиційні обряди на Спаса на потаємній машині часу перенесли на півтори сотні літ у минуле.

Головна мета конкурсу -  виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, відродження традицій і обрядів, що побутували в різних регіонах Сумщини та України, сприяння подальшому розвитку та популяризації фольклорного мистецтва; виховання поваги до народних звичаїв і традицій, національних цінностей українського народу; відродження народного інструментального жанру; сприяння участі переможців у обласних, всеукраїнських, міжнародних мистецьких заходах. 

Вперше діти нашого району взяли участь у фестивалі. Це фольклорний колектив Великописарівської СШ І-ІІІ ст.. «Рідновіри» (кер. Обідець К.О.), який презентував Купальську обрядовість Великописарівщини.

 Члени журі відмітили, що обласний етап фестивалю досяг поставленої мети – створення умов для формування національно-патріотичної самосвідомості дітей та учнівської молоді, популяризації народного мистецтва, виявлення та підтримки дитячих та юнацьких фольклорних колективів, обміну досвідом між дитячими фольклорними колективами.

У великій мистецькій родині співались пісні народності Горюни, сіл Курського Посем’я, Шосткинського, Сумського районів, записаних від літніх бабусь своїх регіонів. Автентичні пісні літнього циклу.

П’ятигодинний феєрверк народних пісень і обрядів запалив жвавий інтерес гостей і учасників «Лелеченька» до народного мистецтва задля нових відкриттів.

Адже через рік колективи презентуватимуть обрядовість зимового календарного циклу.

 

 

18.10.2016 р.

Пам`ятати. Відродити. Зберегти.

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Як синтетична якість, патріотизм охоплює емоційно-моральне, д

Єдина країна!

Прапор україни фото скачать, Купити прапор україни купить флаг украины вконтакте - Бесплатный торрент трекер
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняCopyright MyCorp © 2017