Субота, 16.12.2017, 15:49
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великописарівської райдержадміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 176
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

ДНЗ Оленка


Історія дошкільного навчального  закладу «Оленка» починається з 50-их років минулого століття .Сама будівля була збудована в довоєнні часи .У ній жила сімя голови колгоспу. Починаючи з 1951 року, тут заснували ясла-садок для дітей працівників колгоспу «Дружба».  Завідуючою була Сокирка Варвара Іванівна, вихователем Богатир Галина Павлівна, кухарем Попова Євгенія Пилипівна, нянею Кравченко Ганна Карпівна. Ясла – садок відвідувало до 50-ти дітей. У1965 році збудували ще одну будівлю , де діти спали , а також там проводились  заняття й святкові ранки.

     Так було до 1986 року. А коли колгосп очолив Жерьобкін Дмитро Опанасович ,то перш за все почав турбуватися  про дітей. Під його керівництвом була збудована нова будівля .У 1988 році дитячий садок став підпорядковуватися районному відділу народної освіти. І був переданий на баланс Великописарівської селищної ради . Але й сьогодні Дмитро Опанасович є спонсором, виділяє продукти харчування, покращує  матеріальну базу дитячого садка.

Дитячий садок – то не повторна й самобутня країна малечі. Це той світ , у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того, як  тут живеться , залежить не лише її майбутнє , а й майбутнє родини й усієї країни.

    Недаремно  діти і їхні батьки називають наш дошкільний заклад  улюбленим . Усе тут зроблено з любовю : світлі, просторі групи , музична й спортивна зала , українська світлиця.

    Кожен день у садочку цікавий, захоплюючий, чарівний. Бо  малята щодня відкривають у ньому навколишній світ і почувають себе в ньому господарями. Від близького , зрозумілого прокладається стежка до нового в сприйнятті дітей, тому діти йдуть сюди охоче.

    Дошкільний навчальний заклад  загального типу, в якому працює 3 групи , за штатним розписом 20, 01. одиниць. Педагогічний колектив нараховує 8 осіб, з вищою освітою – 2, з середньою спеціальною – 5.Працює за типовою програмою  «Я у Світі». Очолює колектив дитячого закладу завідуюча Жерьобкіна Людмила Володимирівна.

    Пріоритетним напрямком роботи є формування в дітей правильної мови. Педагогічний процес спрямований на свідоме засвоєння дітьми мовних і мовленнєвих явищ , культури  спілкування та мовленнєвого етикету. Діти навчаються правильно розмовляти , грамотно читати ,щоб  успішно опанувати шкільну програму.

    Індивідуальна робота з дітьми ,спілкування з іншими, допомагають вселити в сердечко кожної дитини віру в себе ,в свої  можливості. Педагоги намагаються торкнутися струн кожної дитячої душі , знайти ключик до кожного вихованця . А діти віддячують їм своєю любов’ю. Такі взаємини є запорукою успіху .

     Своєю працею педагогічний колектив заслужив визнання колег району . На базі нашого садка проводяться методичні обєднання педагогів, районні семінари.

    Створені всі умови для формування творчої особистості  на глибоко національних традиціях , за народними звичаями . Для ознайомлення з красою й величчю української культури , мистецтвом тут облаштували українську світлицю, де зібрані побутові речі наших предків, поставлено макет української печі. Вихователі проводять у світлиці заняття , свята на українську тематику ,  виставки «Що нам осінь принесла», «Дивувалася зима», «Ой весна – красна» , « Літо –літечко».

      Взаємини батьків і педагогів будуються на  довірі й розумінні. Головне в співпраці з кожною сім’єю допомогти батькам зрозуміти й сприйняти сучасні, гуманні  ідеї виховання,  які ґрунтуються на повазі до особливості дитини ,турботі про її здоров’я й всебічний розвиток.

    Пошук шляхів оновлення , впровадження в практику роботи досвіду кращих - одне з головних завдань колективу. Серед методичних форм роботи набула поширення така форма роботи ,як «Творча лабораторія».Педагоги допомагають кожній дитині  відкрити свої внутрішні творчі сили . розвинути всі їхні здібності даровані природою, й реалізувати їх відкрито, вільно .

    З дитинства посіяні в серцях і розумі кожного вихованця зернятка доброти, великої й незгасної любові до своєї родини, до рідного краю , зійдуть у дитячій душі соковитими паростками , що прикрасять нашу українську землю на радість всім. Справедливі слова Софії  Русової : «Велику силу має взірець ,тих людей ,кого дитина любить, хто її плекає». Ми намагаємося працювати так , щоб мірилом нашої роботи був принцип українського національного дитячого садка , пройнятого духом свого народу й виховання у якому індивідуальне , вільне ,а від так відповідає вимогам часу. Колектив дошкільного закладу стабільний, творчий, дружний.

    Уся виховна робота дошкільного закладу спрямована на задоволення потреб дитини, сім’ї. Кожен вихователь знає й пам’ятає, що його соціальний замовник –це  сім’я, тому кожен колектив групи працює в тісній співдружності із сім’єю. Стосунки з батьками будуються на взаєморозумінні, довірі, доброзичливості. Вихователі в пошуках нових форм роботи з батьками.

        Історія дошкільного навчального закладу «Оленка» продовжується, як продовжується й примножується рід людський.


Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Друзі сайту

Єдина країна!

Прапор україни фото скачать, Купити прапор україни купить флаг украины вконтакте - Бесплатный торрент трекер Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняВідділ освіти Великописарівської РДА © 2017