Неділя, 19.11.2017, 02:07
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великописарівської райдержадміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 176
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Відділ освіти

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 1, смт. Велика Писарівка, Сумська обл. 42800 
Телефони: 8 (054 57) 5 15 69, 5-19-07, 5-18-72
Факс: 8 (054 57) 5 15 69
e-mail: vpr-osvita@sm.gov.ua

Розпорядок роботи

Понеділок - четвер

Початок роботи: 8-00

Обідня перерва: 12-00 - 13-00

Кінець роботи: 17-15

Пятниця

Початок роботи: 8-00

Обідня перерва: 12-00 - 13-00

Кінець роботи: 16-00

Працівники відділу освіти

Великописаірвської районної державної адміністрації

 

Начальник відділу освітиДмитриченко Сергій Олександрович

 

 

Головний спеціаліст відділу освіти  Гордієнко Дарина Григорівна

 

 

Головний спеціаліст відділу освіти Бриль Марія Іванівна

 

 

Районний методичний кабінет 
відділу освіти Великописарівської райдержадміністрації

 
Завідувач РМК – Плотнікова Світлана Петрівна

Методист РМК – Волошенко Наталія Олексіївна 

Методист РМК з кадрових питань – Гавриленко Віра Василівна

Методист РМК з психологічної служби – Романенко Ірина Олександрівна

Методист РМК з охорони дитинства –  Іншина Тетяна Федорівна

Методист РМК з виховної роботи – Котлярова Тетяна Вадимівна

Методист РМК з дошкільної освіти – Лиска Світлана Володимирівна

Методист РМК з виховної роботи та бібліотечних фондів –  Котлярова Тетяна Вадимівна

Секретар  - Сидорова Любов Михайлівна

Проблема, над якою працюють освітяни району

Методичне забезпечення зростання інноваційної культури сучасного педагога шляхом впровадження державних освітніх ініціатив, розвитку здібностей учнів


Працівники районного методичного кабінету  
 
 

 Плотнікова Світлана Петрівна 1965 року народження, завідувач районним методичним кабінетом. Освіта вища, у 1986 році закінчила Харківський ДПУ ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю – вчитель української мови та літератури.  Здійснює контроль за станом викладання російської мови та літератури, світової літератури, предметів художньо-естетичного циклу. Нагороджена  нагрудним знаком  «Відмінник освіти України», грамотами відділу освіти, управління освіти і науки ОДА.

 

 Гавриленко Віра Василівна, 1959 року народження, методист з кадрових питань. Освіта вища, у 1980 році закінчила Сумський ДПУ ім. А.С.Макаренка за спеціальністю – вчитель української мови та літератури. Відповідає за атестацію педпрацівників району, їх курсову перепідготовку. Здійснює роботу з абітурієнтами, кадровим резервом. Веде картотеку нагородження педпрацівників району, особові справи та трудові книжки працівників відділу освіти. Здійснює контроль за станом викладання української мови  та літератури. Нагороджена грамотами відділу освіти, управління освіти і науки ОДА.

 Волошенко Наталія Олексіївна, 1968 року народження, методист райметодкабінету. Освіта вища, у 1993 році   закінчила Глухівський ДПІ ім. С.М. Сергеєва-Ценського за спеціальністю – вчитель початкових класів. Організовує  роботу районних м\о, проводить  інтелектуальні конкурси та олімпіади з обдарованими учнями, професійні конкурси з педпрацівниками. Узагальнює матеріали ППД району. Секретар ради методичного кабінету. Здійснює контроль за станом викладання навчальних предметів у початкових класах. Нагороджена грамотами відділу освіти та управління освіти і науки ОДА.

 

Романенко Ірина Олександрівна, 1990 року народження, методист райметодкабінету. Освіта вища, у 2013 році  закінчила Сумський педагогічний університет за спеціальністю - олігофренопедагог та спеціальний психолог. Здійснює навчально методичне забезпечення та консультування практичних психологів району, проводить семінари, надає методичну допомогу з питань психології навчання та виховання, корекційне навчання. Очолює районну психолого-медико-педагогічну консультацію. Забезпечує своєчасне виявлення, обстеження та визначення форми навчання дітей з вадами розвитку, надання консультацій батькам та вчителям, що здійснюють навчання за індивідуальною формою.(Декретна відпустка)

 

 Іншина Тетяна Федорівна, 1967 року  народження, методист з охорони дитинства. Освіта вища. Закінчила Глухівський державний педагогічний університет. За спеціальністю –  вчитель інформатики, трудового навчання, креслення та основ безпеки життєдіяльності. Організовує виявлення й  супровід дітей та підлітків, які залишилися без батьківського піклування, здійснює обстеження умов життя і виховання  дітей знедоленої категорії. Координує діяльність відповідальних у навчальних закладах за роботу у програмі "Курс ШКОЛА". Секретар колегії відділу освіти. Здійснює контроль за станом викладання інформатики, історії, правознавства та трудового навчання. Нагороджена грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

   
 

Котлярова Тетяна Вадимівна, 1989 року  народження, методист з виховної роботи. Освіта вища. Закінчила  Глухівський Національний педагогічний університет. За спеціальністю –  вчитель початкових класів, організатор навчально-виховного процесу.   Забезпечує організацію виховного процесу у навчальних закладах, надходження підручників, навчально-методичної літератури, періодичних видань. Здійснює контроль за станом викладання фізичної культури, захисту Вітчизни, предметів художньо-естетичного циклу. Тимчасово виконує обов"язки методиста психологічної служби та завідувача ПМПК.

Зайцева Наталія Миколаївна 1983 року народження, методист з бібліотечних фондів. Освіта вища. Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка та отримала спеціальність "Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика". Координує роботу шкільних бібліотекарів. Відповідає за своєчасне забезпечення навчальних закладів шкільними підручниками. Здійснює контроль за станом викладання математики, фізики, астрономії, хімії, біології, основ здоров"я, географії та економіки. Секретар апаратної наради відділу освіти.

 

Волошенко Галина Іванівна 1984 року народження, методист з дошкільної освіти. Освіта вища. Закінчила Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка. Організовує та координує роботу дошкільних навчальних закладів.Здійснює контроль за наданням  ДНЗ якісної освіти дітям дошкільного віку.

 

 
 
   
 

Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Друзі сайту

Єдина країна!

Прапор україни фото скачать, Купити прапор україни купить флаг украины вконтакте - Бесплатный торрент трекер Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняВідділ освіти Великописарівської РДА © 2017