Офіційний сайт - Зовнішнє незалежне оцінювання
Неділя, 22.01.2017, 13:05
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великописарівської райдержадміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 169
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Зовнішнє незалежне оцінювання

 Вся інформація про ЗНО на сайті  ХРЦОЯО

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ У 2017 РОЦІ

ЗНО-2017: як визначитися з вибором предметів ДПА

Останнім часом серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів та їхніх батьків шириться хибна інформація щодо обмеження у виборі предметів ЗНО: нібито учасник не може вибрати водночас і математику, й історію України, або мусить керуватися у своєму виборі профілем класу чи школи.

Щоб уникнути непорозуміння, Український центр оцінювання якості освіти надає роз’яснення.

У 2017 році як оцінки за державну підсумкову атестацію буде зараховано результати тестування з трьох предметів зовнішнього незалежного оцінювання. Перший обов'язковий предмет для всіх учасників – українська мова. Другим обов’язковим предметом учасник може обрати або математику, або історію України. Третій предмет – із запропонованого переліку предметів, з яких буде проводитися тестування 2017 року (математика, історія України, іспанська, французька, німецька, російська, англійська мови, біологія, географія, фізика, хімія). Просимо звернути увагу, що для зарахування оцінок державної підсумкової атестації можна обрати й математику, й історію України. Також наголошуємо, що вибір предметів залежить від самого учасника та його планів щодо подальшого навчання, та аж ніяк не від профілю класу чи школи.

На сайті Українського центру завжди розміщено актуальну та точну інформацію про проведення ЗНО. Просимо бути уважними й перевіряти достовірність інформації, отриманої з інших джерел.

Про інформування випускників навчальних закладів щодо проведення пробного ЗНО 2017

Терміни проведення ЗНО 2017

***

Презентації ХРЦОЯО з розширеної наради по ЗНО 26.10.2016 року

ЗНО та моніторинг якості освіти  (все про ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКИЙ район) частина 1 (завантажити), частина 2 (завантажити)

Запровадження нової системи визначення результатів ЗНО (про порядок установлення порогового бала "склав/не склав") (завантажити)

***

Підсумки ЗНО 2016 Великописарівський район

Підсумки ЗНО 2016 Сумська область

ЗНО 2016 р. Великописарівський район

Підготовка до ЗНО 2017 Нормативно правова база. (ХРЦОЯО, методичний порадник)

 ***

Наказом Міністерства освіти і науки України від 31 серпня 2016 року № 1055 затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 31 березня 2017 року.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань,  будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 28 квітня 2017 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, іспанської, німецької, французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, математики – 31 травня, історії України – 2 червня,російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.

Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднений до 28 квітня 2017 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 19 травня 2017 року.

Інформація про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання до 23 червня 2017 року (українська мова і література, іноземні мови, математика – до 15 червня, історія України, біологія, російська мова – до 19 червня, географія, фізика, хімія – до 23 червня).

***

У 2017 році учасники проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів.

Ураховано пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання – у 2017 році тестування розпочнеться 23 травня і триватиме до 15 липня.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX - початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

До уваги учасників ЗНО!

З 15 квітня на інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщено запрошення-перепустки із зазначенням адреси пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання для проходження тестування з української мови і літератури, математики, історії України.

Як і попереднього року, запрошення-перепуски не будуть надсилатися поштою. Учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому.

Запрошення-перепустки для проходження ЗНО з решти предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках до 30 травня.

Нагадуємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 травня (українська мова і література) та завершиться 17 червня (хімія).

Поради батькам випускників по підготовці до ЗНО

Презентація. Нарада з відповідальними

Інформаційні куточки для ЗНО

Для реєстраторів

Накази МОН 1277, 1278

Лист СОІППО №59 від 27.01.2016  про пробне тестування 2016

Характеристика сертифікаційних робіт

Пробне ЗНО 2016

Про ЗНО 2016

Про внесення змін до наказу МОН № 940 від 16.09.2015

Наказ МОН № 940 від 16.09.2015

Лист МОН № 780 від 16.09.2015

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання!

На Ваших інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Звертаємо увагу, що в 2015 році вони не надсилаються поштою. Запрошення-перепустку слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

Інформація для керівників загальноосвітніх навчальних закладів!

Український центр оцінювання якості освіти завершив надсилання органам управління освітою райдержадміністрацій та міськвиконкомів відомостей результатів державної підсумкової атестації з української мови.

У зв’язку з чисельними зверненнями абітурієнтів та керівників загальноосвітніх навчальних закладів роз’яснюємо таке.

Пороговий бал «склав/не склав», який відповідає 22-ом тестовим балам, встановлено для результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, які використовуються під час прийому до вищих навчальних закладів, А НЕ ДЛЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ з української мови. Переконливо радимо не робити висновки щодо результатів зовнішнього оцінювання випускників та їх допущення до складання тестів з інших предметів, опираючись на кількість тестових балів, вказану у відомості результатів державної підсумкової атестації.

                                                        Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

15.04.2015

До уваги зареєстрованих на ЗНО 2015:  розміщені запрошення-перепустки для участі в ЗНО-2015

Схеми доїзду до пунктів тестування у місті Охтирка Сумської області, в яких проводиться ЗНО з української мови і літератури

02.04.2015

Поради щодо успішного виконання тестів у напруженій обстановці зовнішнього незалежного оцінювання

31.03.2015

Наказ УЦОЯО від 23.03.2015 №24 "Про затвердження Порядку видачі засвідчених копій виконаних сертифікаційних робіт"

До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання!

На Ваших інформаційних сторінках розміщені запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Звертаємо увагу, що в 2015 році вони не надсилатимуться поштою. Запрошення-перепустку слід самостійно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаним у ньому

 

12.03.2015

Наказ департаменту освіти і науки від 10.03.2015 № 154-ОД "Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання"

Список педагогічних працівників, залучених до проведення пробного ЗНО

17.02.2015

Про внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України від 27.11.2014 № 1393 та від 16.12.2014 № 1475

28.01.2015

Про деякі питання проведення ДПА та ЗНО (завантажити)

До уваги керівників загальноосвітніх навчальних закладів,  що формують комплекти реєстраційних документів випускників (завантажити)

***

Методичні рекомендації щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

Мережа пунктів реєстрації

Графік проведення ЗНО 2015

Календарний план ЗНО 2015

Ретроспективний аналіз результатів ЗНО 2008-2014

МАТЕРІАЛИ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У ЗОВНІШНЬОМУ НЕЗАЛЕЖНОМУ ОЦІНЮВАННІ (для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи)

 

24.11.2014

 

До уваги осіб, які бажають взяти участь у пробному ЗНО!

27.10.2014

Пробне ЗНО з української мови і літератури проводиться 21 березня 2015 року; з англійської мови, біології, географії, історії України, німецької мови, фізики, хімії, російської мови, математики - 28 березня 2015 року.

07.10.2014

Програми ЗНО для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти

27.08.2014

Результати ЗНО 2014

***

Змінено дати проведення ЗНО з двох предметів

Відповідно до наказу МОН від 16.04.2014 р. № 469 «Про внесення змін до пункту 8 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до навчальних закладів України в 2014 році», змінено дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з всесвітньої історії та біології.

 Тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, біології 25 червня 2014 року.

Дату складання абітурієнтами тесту з біології змінено на більш пізню з метою оптимізації графіка проведення зовнішнього незалежного оцінювання у звязку з призупиненням друку тестових зошитів з 20 березня до 14 квітня.


 

***

 

Єдина країна!

Прапор україни фото скачать, Купити прапор україни купить флаг украины вконтакте - Бесплатный торрент трекер
Пошук
Календар
«  Січень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Copyright MyCorp © 2017