Форма входу
Головна » 2016 » Вересень » 15 » До Дня фізичної культури і спорту
10:23
До Дня фізичної культури і спорту

У переддень Дня фізичної культури і спорту в районі відбулась особиста першість з легкоатлетичного кросу серед учнів ДЮСШ, ЗОШ, ліцею, в якій прийняло участь більше семідесяти учасників з Великописарівської СШ, Рябинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пожнянського НВК, Тарасівського НВК, Солдатського НВК, Попівського НВК, В-Писарівського ліцею. Учасники змагань змагались у трьох вікових групах, серед дівчаток і юнаків на дистанції 500 м., 1 км., 2 км.

Першими в боротьбу вступили дівчата 2004 р.н. і молодше на дистанції 500 м.. Переможницею змагань стала Харченко Лариса, яка показала час 2 хв.14 сек.; друге місце в активі Чумак Юлії, яка поступилась переможниці лише 1 секунду – обидві спортсменки представляли Рябинівську ЗОШ І-ІІІ ступенів; і третє місце виборола Філатова Вікторія, показавши час 2 хв. 16 сек. із Тарасівського НВК. Серед юнаків у цій віковій групі на дистанції 500 м. переможцем став Либавка Максим із Рябинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, час якого 1 хв. 54 сек., друге місце в активі Пєшкова Максима із Солдатського НВК, час якого 1 хв. 59 сек. і замкнув трійку Зубко Микола із Пожнянського НВК, час якого 2 хв. 01 сек.

В наступній віковій групі учасників - дівчатка  і юнаки 2002-2003 р.н. дистанція була вдвічі більше – 1 км. Серед дівчаток кращий час показала Сінянська Анна (В-Писарівська СШ) – 3 хв. 51 сек., яка і стала переможницею. Друге місце виборола Куротчина Аліна із Тарасівського НВК, показавши час 4 хв. 08 сек. і трійку призерів замкнула Курило Ольга із Великописарівської СШ, яка пробігла дистанцію за 4 хв. 16 сек.

Серед юнаків на дистанції 1 км. з кращим часом фінішував Феденко Ілля – 3 хв. 41 сек. із Солдатського НВК, на друге місце синхронно прибігли Власенко Владислав і Терех Артем із Рябинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, час яких 3 хв. 43 сек.

Серед дівчаток 1999-2001 р.н. кращий час на дистанції 1 км. показала Коваль Ірина із Великописарівської  СШ – 3 хв. 35 сек.( як виявилось цей час став найкращим серед учасників, які бігли дистанцію 1 км), яка і стала переможницею. Друге місце виборола Сопєльник Вікторія із Пожнянського НВК, час якої 4 хв. 11 сек., і  третє місце в цій групі учасників виборола Протасова Тетяна із Солдатського НВК, час якої 4 хв. 36 сек. Юнаки цієї вікової групи бігли дистанцію 2 км. Переможцем в запеклій боротьбі став Спасьонов Андрій із Солдатського НВК, який лише фінішним спуртом зумів здолати супротив Закутного Вадима із Ліцею, час переможця і відповідно другого призера 7 хв. 24 сек. та 7 хв. 26 сек. Третє місце виборов Кучков Іван із Пожнянського НВК, показавши час 7 хв. 28 сек.

Переможці і призери змагань були нагороджені солодощами та напоями, які люб’язно надали спонсори змагань - приватні підприємці Кузовенко Анатолій Олександрович та Білецька Жанна Анатоліївна. Учасників змагань також привітав неодноразовий переможець Чемпіонатів Світу та Європи з гирьового спорту Сінянський Сергій Олексійович. Отже свято фізичної культури і спорту серед учнівської молоді вдалося на славу Україні!