Першість району з лижних гонок в залік ХХ спартакіади школярів - 28 Лютого 2012 - Офіційний сайт

Форма входу
Головна » 2012 » Лютий » 28 » Першість району з лижних гонок в залік ХХ спартакіади школярів
13:44
Першість району з лижних гонок в залік ХХ спартакіади школярів

За підтримки Великописарівського  районного відділення НОК України в с. Солдатське відбулися  районні змагання з лижних гонок в залік ХХ спартакіади школярів. Згідно програми змагань в боротьбу спочатку вступили дівчата та юнаки молодшої вікової групи (учні ЗОШ 1997-1998 р.н. і мол.). Гонку на 2 км серед дівчаток в запеклій боротьбі виграла учениця Солдатського НВК Жолдош Вікторія показавши час 9 хв.19 сек. Друге місце виборола Юрченко Вікторія учениця Рябинівської ЗОШ з часом 9 хв. 24 сек. Третє місце  зайняла Пойманова Вікторія учениця Солдатського НВК з часом 10 хв. 27 сек. На цій же дистанції серед молодших юнаків призові місця були розділили між собою юнаки Солдатського НВК. Перше місце впевнено виборов Щетинін Сергій  з результатом 7 хв. 33 сек. Друге місце зайняв  Соловей Павло з результатом 8 хв. 47 сек. Третє місце  зайняв Пєшков Станіслав з результатом 9 хв. 16 сек.

В старшій віковій групі  (учні 1994-1996 р.н.) серед дівчат перше місце з результатом 9 хв. 17 сек. виборола Станішевська Лідія учениця Солдатського НВК. Друге місце зайняла учениця Заводської ЗОШ Новицька Дарина з результатом 12 хв. 25 сек. Третє місце зайняла учениця Добрянського НВК Чанцева Олена з часом 14 хв. 24 сек. Серед юнаків на дистанції 4 км. впевнено виграли всі призові місця учні Солдатського НВК. Перше місце виборов Жолдош Віталій з результатом 14 хв. 50 сек. Друге місце виборов Кучеренко Олександр  з часом 16 хв. 05 сек. Третє місце зайняв Панов Іван з результатом 17 хв. 14 сек.

В командному заліку серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів перше місце з максимальною кількістю очок виборола команда Солдатського НВК (вчитель фізичної культури Панов О.І.), друге місце зайняла команда Рябинівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Перепелиця О.В.), третє місце зайняла команда Пожнянського НВК (вчитель фізичної культури Сторожев М.Ф.). Четверте місце в командному заліку виборола команда Добрянського НВК, п’ятими були учні Тарасівського НВК. Команди Заводської ЗОШ та Правдинської школи-інтернат прийняли участь тільки в особистому заліку. Серед команд ЗОШ І-ІІ ступенів в змаганнях прийняла участь одна команда Вільненського НВК тому перше місце залишилось за учнями цієї школи (вчитель фізичної культури Сопельник О.М.).

Переможці та призери змагань в особистому заліку були нагороджені медалями відповідних ступенів начальником відділу у справах молоді та спорту Мохонько С.І., які були презентовані В-Писарівським районним відділенням НОК України та грамотами відділу освіти РДА.

Дякуючи підтримці керівництва Солдатського НВК (директор Постний А.П.) в організації та проведенні змагань всі заходи по їх проведенню пройшли успішно, за що від організаторів проведення змагань окрема подяка.

Команда Солдатського НВК, яка посіла І місце серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів в залік ХХ районних спортивних ігор школярів

Переглядів: 239 | Додав: Nati | Рейтинг: 0.0/0