Неділя, 17.12.2017, 07:23
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великописарівської райдержадміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 176
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Березень » 30 » Рідна Сумщина.
14:53
Рідна Сумщина.
 Великописарівська районна державна адміністрація
Віддділ освіти
НАКАЗ
28 березня 2012 смт. В.Писарівка №148-ОД
 Про впровадження обласного освітнього проекту "Рідна Сумщина” у 2012 На виконання розпоряджень голови Сумської обласної державної адміністрації від від 21.03.2011 №195 "Про затвердженння Положення про впровадження обласного освітнього "Проекту Сумщина ",
від 29.04.2011 №311 "Про утворення організаційного комітету з упровадження обласного освівтнього проекту "Рідна Сумщина”, згідно з планом роботи управління освіти і науки облдержадміністрації, з метою сприяння розвитку розвитку краєзнавчого руху на Сумщині, набуття дітьми та молоддю поглиблених знань з історії рідного краю, залучення учнівської молоді до краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи
НАКАЗУЮ:
1.Провести у 2012 році заходи з упровадження обласного освітнього проекту "Рідна Сумщина”
2.Затвердити додатки до проведення освітнього проекту ”Рідна Сумщина” (додаток №1,2)
3. Створити організаційний комітет у складі:
1. Плотнікова С.П.-завідуюча РМК;
2. Діденко О.Г. –директор БДЮТ;
3. Драгун З.П.- директор СЮН;
4. Пономарьова Т.А. –методист РМК
4..Створити журі по проведенню районного етапу освітнього проекту у складі:
1.Курило С.М.- методист БДЮТ;
 2.Скоромна З.М.- методист СЮН;
 3.Голобородько Т.Г.-вчитель історії Заводської ЗОШ;
 4.Волін С.В. – краєзнавець (за згодою);
 5.Сіденко Я.Г. –вчитель істоії
5.Районному методичному кабінеті, керівникам навчальних та позашкільних закладів забезпечити:
 5.1.Проведення з 2 квітня по 25 травня першого туру, з 1 червня по 25 вересня 2012 року другого туру обласного освітнього проекту "”Рідна Сумщина”
5.2.Участь дітей, учнівської молоді в організаційно-масових і виховних заходах з упровадження освітнього проекту "Рідна Сумщина”
 6.Навчальним, позашкільним та дошкільним закладам надати до 20 червня 2012 року матеріали напрямків пректу та звіт про проведену роботу.
7.Районному методичному кабінету (Плотніковій С.П.) надати звіти про підсумки проведення другого туру освітнього проекту "Рідна Сумщина” та збірки методичних матеріалів Сумському обласному центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю до 25 вересня 2012 року.
 8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на звідуючу районним методичним кабінетом Плотнікову С.П.
 Начальник відділу освіти                С.О.Дмитриченко
 Плотнікова С.П. 5-18-72
Додаток №1
до наказу відділу освіти
березня 2012 №
 Про організацію роботи педагогічних та учнівських колективів за завданнями обласного освітнього проекту "Рідна Сумщина” у 2012 році.
 Згідно з листом Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю від 03.03.2012 № 239 «Про організацію роботи педагогічних та учнівських колективів за завданнями обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина» у 2012 році» за напрямами «Пам'ятки архітектури та нові архітектурні споруди», «Місцевий товаровиробник: минуле, сьогодення, майбутнє» та «Народні ремесла і промисли рідного краю» буде організовано проведення таких заходів:
 - за напрямом «Пам'ятки архітектури та нові архітектурні споруди» для дітей І вікової категорії проводяться екскурсії до архітектурних споруд ХХ століття, конкурс малюнків «Архітектурні обриси рідного краю». (І вікова категорія діти віком від 3 до 9 років)
 Учасники ІІ та ІІІ вікових категорій досліджують:
історію архітектурних пам’яток ХХ століття та складають каталог архітектурних об’єктів (назва об’єкту, рік будівництва, коротка довідка про архітектора, історична довідка про об’єкт, фото розміром 9Х15);творчий шлях архітекторів сучасності.
 (ІІ вікова категорія діти віком від 10 до 14 років;
 ІІІ вікова категорія молодь від 15 до 17 років).
 За напрямом «Місцевий товаровиробник: минуле, сьогодення, майбутнє» для учасників першої вікової категорії проводяться екскурсії на промислові та сільськогосподарські підприємства. Учасники другої та третьої вікових категорій досліджують історію розвитку місцевих підприємств та готують реферативні роботи за темами «Флагмани промисловості Сумщини», «Лідери якості», «Видатні особистості промисловості підприємств Сумщини». За напрямами «Пам'ятки архітектури та сучасні архітектурні споруди», «Місцевий товаровиробник: минуле, сьогодення, майбутнє» у вересні відбудеться краєзнавча конференція учнівської молоді. Для участі в конференції учні готують реферативні роботи і мультимедійні презентації. Учасники другої вікової категорії готують реферативні повідомлення обсягом до 10 сторінок друкованого тексту, учасники третьої вікової категорії – реферативні роботи обсягом до 15 сторінок друкованого тексту, ілюстровані фотографіями.. Інформаційні повідомлення та реферативні роботи подаються у друкованому вигляді та на електронних носіях(USB flash drive). У роботі конференції візьмуть участь представники виробничих установ, бізнесових структур, науковці. На реферативних повідомленнях вказується : прізвище, ім'я учасника, навчальний заклад, вікова категорія, тема роботи. Переможці будуть нагороджені грамотами, цінними подарунками. Про місце, час проведення конференцій буде повідомлено додатково. За напрямом «Народні ремесла і промисли рідного краю» проводиться експедиція. (додаток).
 Додаток №2
до наказу відділу освіти
березня 2012 №
Обласна експедиція учнівської молоді «Народні ремесла і промисли рідного краю»
 І. Загальні положення
 1.1. Районна експедиція учнівської молоді «Народні ремесла і промисли рідного краю» (далі експедиція) проводиться в рамках обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина».
 1.2. Експедиція започатковується з метою популяризації національної культури, відродження традицій місцевих осередків народного мистецтва, залучення підростаючого покоління до вивчення регіональних народних ремесел та оволодіння ними, популяризації серед дітей та учнівської молоді знань про народні ремесла Сумщини, виховання почуття національної гідності та любові до рідного краю, забезпечення можливості самореалізації за обраним напрямом діяльності.
1.3. Завдання експедиції:
– популяризація народного мистецтва серед дітей і молоді;
– подальший розвиток творчо обдарованих дітей і підлітків у галузі народного мистецтва;
– збереження та відродження народних ремесел Сумщини;
 – забезпечення умов для використання профільних знань і вмінь у процесі практичної діяльності;
 – залучення дітей, учнівської молоді до народного мистецтва, декоративно-ужиткової творчості;
– формування життєвих компетентностей дітей і молоді з метою стимулювання пізнавальної та творчої активності, сприяння їх професійному самовизначенню;
– пропаганда народного мистецтва Сумщини;
– виховання поваги до традицій українського народу;
 – активізація мистецько-краєзнавчої роботи;
II. Організатори експедиції
 2.1. Загальне керівництво Експедицією здійснює управління освіти і науки облдержадміністрації;
2.2. Організатори - Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
 2.3. Безпосередня відповідальність за впровадження експедиції, підбиття підсумків на місцях покладається на організаційні комітети з реалізації обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина», райнний відділ освіти освіти.
 2.4. Організаційні комітети формують склад журі з представників навчальних закладів, наукових установ, підприємств і організацій, широкого кола громадськості, учених, краєзнавців. IIІ. Терміни та умови реалізації експедиції
3.1. Експедиція проводиться з квітня по жовтень 2012 року у два тури:
 перший тур - у загальноосвітніх, професійно-технічних позашкільних навчальних закладах - протягом квітня 2012 – вересня 2012;
 другий тур – обласний (завершальний) - протягом жовтня 2012.
 3.2. Перший тур: вивчення регіональних народних ремесел і промислів (мистецько-пошукова робота, проведення майстер-класів з досліджених технік народних ремесел тощо).
3.3. Другий тур - обласний - проходить у два етапи: перший етап - у формі гри-подорожі, презентації набутого досвіду з оволодіння техніками регіональних народних ремесел; другий етап - фінальний – шоу - програма, вшанування учасників обласного етапу;
нагородження учасників.
IV. Учасники експедиції
 4.1. Учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів.
 2 вікові категорії: перша вікова категорія - діти віком від 10 до 14 років;
друга вікова категорія – учнівська молодь віком від 15 до 17 років;
 V. Умови участі в експедиції
5.1. Для участі в експедиції учасниками проводиться пошуково-дослідницька робота, збір емпіричних даних, фактичних матеріалів, статистичної інформації про ремесла та промисли рідного краю під час походів, експедицій, подорожей, проводяться заходи мистецько-краєзнавчого напряму (ознайомчі акції про регіональні народні ремесла і промисли, народознавчі свята, ігрові програми тощо) спрямовані на впровадження ефективних форм мистецько-краєзнавчої роботи з дітьми.
5.2.По завершенню І туру до 20 червня 2012 року до відділу освіти надсилаються звіти про проведену мистецько-пошукову роботу в довільній формі, що обов’язково повинен супроводжуватися фотоматеріалами про практичну реалізацію досліджень у готових виробах(фопрезентація творчих надбань юних майстрів).
VI. Визначення переможців і нагородження
 6.1. Відбір претендентів на участь у обласному турі проводиться на основі звітних матеріалів.
 6.2. На обласному турі відбувається презентація матеріалів дослідження, проведення показових майстер-класів, виставка робіт.
 6.3. Учасники обласного туру нагороджуються грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, подарунками.
VIІ. Фінансування Упровадження та реалізація обласного просвітницького проекту «Народні ремесла і промисли рідного краю» на місцях здійснюється за кошти місцевих бюджетних та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України, обласний - за рахунок організаторів.
Плотнікова С.П. 5-18-72
 
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Новини сайту | Переглядів: 814 | Додав: bdyut | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Друзі сайту

Єдина країна!

Прапор україни фото скачать, Купити прапор україни купить флаг украины вконтакте - Бесплатный торрент трекер Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняВідділ освіти Великописарівської РДА © 2017