П`ятниця, 22.09.2017, 03:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великописарівської райдержадміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 176
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Березень » 1 » Відбувся ІІ етап конкурсу захисту робіт учнів-членів МАН
17:58
Відбувся ІІ етап конкурсу захисту робіт учнів-членів МАН

18 лютого у місті Суми відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що відповідно до Положення складався із заочного оцінювання робіт, написання контрольних робіт з базових дисциплін та власне захисту наукових досліджень. Білше ніж 300 учасників конкурсу представили на розсуд журі роботи від навчальних закладів Сумщини. Юні науковці Великописарівщии лише другий рік поспіль відзначені високими нагородами на конкурсі, що у своїй значимості не поступається ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

Організатором конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України є комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Сумське територіальне відділення малої академії наук України. Навчальні корпуси й аудиторії для конкурсу-захисту люб’язно надав Сумський державний університет та Сумський національний аграрний університет.

Перед юними науковцями виступила Тихенко Лариса Володимирівна, директор ОЦПО та РТМ, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, яка перш за все привітала з тим, що всі учні присутні в залі на організаційних зборах уже є переможцями, адже вони мають І місце у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, дала відповіді на безліч запитань та побажала всім успіху конкурсантам, педагогам та батькам.

Успіх не забарився! Маємо три призових місця!!! Вітаємо переможців:

І місце (85 балів) у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства виборола Гладунець Анна Олександрівна, вихованка гуртка «Юний дослідник», учениця 11 класу Кириківської загальноосвітнньої школи І-ІІІ ступенів Великописарівської районної ради, секція мистецтвознавства (науковий керівник Кузьменко Оксана Михайлівна, учитель Кириківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великописарівської районної ради Сумської області);

ІІІ місце (75 балів) у відділенні наук про Землю другий рік поспіль серед учнів області має Драгун Олексій Сергійович, вихованець Великописарівської районної станції юних натуралістів, учень 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, секція географія та ландшафтознавство (науковий керівник Мовчан Ольга Миколаївна, методист Великописарівської районної станції юних натуралістів);

ІІІ місце (75 балів) у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства відстояла Лаптєва Ірина Віталіївна, вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів, учениця 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, секція фольклористики (науковий керівник Обідець Катерина Олександрівна, керівник гуртка «Народознавство» Великописарівської районної станції юних натуралістів).

За загальною кількістю балів близькими до призових місць стали 8 знаних в області юних обдарувань.

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства обрали для науково-дослідницької роботи: Нечвоглод Ірина Володимирівна, вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів, учениця 9-Б класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, секція мистецтвознавства (науковий керівник Драгун Зоя Петрівна, директор Великописарівської районної станції юних натуралістів, учитель трудового навчання Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.);

Макарова Діана Вікторівна, учениця 9 класу Братеничанського НВК: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад, вихованка вокального гуртка Великописарівського будинку дитячої та юнацької творчості, секція фольклористики (наукові керівники: Лазарашвілі Олена Георгіївна, вчитель музичного мистецтва Братеничанського НВК, керівник вокального гуртка «Джерельце» Великописарівського будинку дитячої та юнацької творчості, Рябушка Олеся Юріївна, вчитель української мови та літератури Братеничанського НВК).

У відділенні філософії та суспільствознавства в секції педагогіка брала участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Песецька Катерина Іванівна, вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів, учениця 9-Б класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, (науковий керівник Драгун Зоя Петрівна, директор Великописарівської районної станції юних натуралістів, вчитель трудового навчання Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів).

У відділенні економіки серед 10-ти та 11-тикласників гідно виступала Кривонос Владислава Ігорівна, вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів, учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, смт Велика Писарівка, секція економічної теорії та історії економічної думки (науковий керівник Мовчан Ольга Миколаївна, методист Великописарівської районної станції юних натуралістів).

У відділенні хімії та біології випробовувала останній шанс випускниця Коваленко Надія Олександрівна, вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів, учниця 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, смт. Велика Писарівка, секція зоології та ботаніки (науковий керівник Бриль Вікторія Сергіївна, керівник гуртка «Юні екологи» вихованки Великописарівської районної станції юних натуралістів).

У відділені екології та аграрних наук захищали науково-дослідницькі роботи три учні: Масалітіна Дарина Вікторівна, вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів, учениця 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М., секція лісознавства (науковий керівник Мовчан Ольга Миколаївна, методист Великописарівської районної станції юних натуралістів);

Безбородова Валентина Григорівна, учениця 9 класу Братеничанського НВК, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-дошкільного навчальниого закладу вихованка Великописарівської районної станції юних натуралістів, секція: охорона довкілля та раціональне природокористування (науковий керівник Мовчан Ольга Миколаївна, методист Великописарівської районної станції юних натуралістів, учитель біології та географії Братеничанського НВК, загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-дошкільного навчальниого закладу) та наймолодший учасник серед юних науковців Сумської області - Гордієнко Дмитрій Віталійович, вихованець Великописарівської районної станції юних натуралістів, учень 7-А класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи, секція агрономії (науковий керівник: Мовчан Ольга Миколаївна, методист Великописарівської районної станції юних натуралістів).

То ж побажаємо талановитим творцям майбуття нових ідей, майбутніх злетів до заповітної мрії, віри у власні сили, підтримки батьківської, педагогічної та громадської. Наступних Вам перемог!!!

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 78 | Додав: inform | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Єдина країна!

Прапор україни фото скачать, Купити прапор україни купить флаг украины вконтакте - Бесплатный торрент трекер Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Відділ освіти Великописарівської РДА © 2017