Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році - 13 Грудня 2012 - Офіційний сайт
Четвер, 08.12.2016, 14:58
Вітаю Вас Гість | RSS

Відділ освіти Великописарівської райдержадміністрації

Меню сайту
Категорії розділу
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 166
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Грудень » 13 » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році
10:50
Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році


Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  від 21.08.2012     598 – ОД «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році» з 3 листопада 2012 року розпочався районний етап олімпіад.

Маємо перших переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, які виборюватимуть перемогу у ІІІ етапі :

з української мови та літератури :

Грицай Яна, 8 клас, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів,- ІІ місце;

Писарєва Таїсія, 9 клас, Кириківська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- ІІ місце;

Галета Яна, 11 клас, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів,- ІІ місце

Р е з е р в

Гарбуз Єлизавета, 8 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ,- ІІ місце;

Іншина Інна, 9 клас, Добрянський НВК,- ІІІ місце;

Павлюк Юлія, 11 клас, Яблучненська ЗОШ І-ІІІ ст..,- ІІІ місце

з фізичної культури :

Шевцов Олексій, 11 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- І місце;

Малежик Альона, 11 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- І місце;

Р е з е р в

Кузьменко Сергій, 10 клас, Кириківська ЗОШ І-ІІІ ст..,- ІІ місце;

Журба Ірина, 11 клас, Вищевеселівська ЗОШ І-ІІІ ст..,- ІІ місце

з правознавства:

Рибак Марина, 10 клас, Вищевеселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- І місце;

Р е з е р в

Шевцова Вікторія, 10 клас, Великописарівська спеціалізована школа,- ІІ місце

з географії :

Кичка Анастасія, 11 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- ІІ місце;

Сторожик Олена, 10 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ,- І місце;

Р е з е р в

Мірошниченко Альона, 11 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ст..,- ІІ місце;

Клець Аліна, 10 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ст..,- ІІ місце;

з англійської мови :

Шевцова Вікторія, 10 клас, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ,- І місце;

Гладченко Інна, 9 клас, Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, - ІІ місце;

Р е з е р в

Ганцева Катя, 9 клас, Солдатський НВК,- ІІІ місце

з історії :

Клець Аліна, 10 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, - ІІ місце;

з трудового навчання :

Крисько Володимир, 10 клас, Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів,-І місце

 

з педагогіки та психології :

Карлашова Лілія, 11 клас, Ямненська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- І місце

Р е з е р в

Тихоновська Олена, 11 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ст…- ІІ місце;

з інформатики :

Гладченко Юрій, 11 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- І місце;

з інформаційно-комунікаційних технологій :

Гладченко Юрій, 11 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ступенів,- І місце.

Р е з е р в

Доля Анатолій, 11 клас, Заводська ЗОШ І-ІІІ ст..,- ІІ місце

Молодці, наші першопрохідці! Бажаємо решті учасникам вдало виступити на наступних  олімпіадних змаганнях!

Оргкомітет ІІ етапу олімпіад

Категорія: Новини сайту | Переглядів: 242 | Додав: osvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Єдина країна!

Прапор україни фото скачать, Купити прапор україни купить флаг украины вконтакте - Бесплатный торрент трекер
Пошук
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання



Copyright MyCorp © 2016